Wycieczka mikołajkowa

W ramach prezentu mikołajkowego klasa 3a wraz z wychowawcą panią Kamilą Kwiatkowską wybrała się do Muzeum Narodowego w Warszawie, gdzie w scenerii pięknych dzieł sztuki pani profesor poprowadziła dla swoich wychowanków warsztaty z interpretacji dzieł malarskich. Uczniowie mieli niebywałą okazję doskonalić umiejętność pracy z tekstem ikonicznym, która jest niezbędna podczas ustnego egzaminu maturalnego. A po warsztatach przyszła pora na kolejny punkt programu wycieczki i ciąg dalszy przyjemności. Uczniowie wraz z wychowawcą udali się do kina, gdzie za sprawą odpowiedniego repertuaru zostali wprowadzeni w klimat Świąt Bożego Narodzenia. Ten dzień był doskonałym dowodem na to, że można połączyć przyjemne z pożytecznym.