Szkolenie pocztów sztandarowych

Jesteś tu: » Strona główna » Szkolenie pocztów sztandarowych

Szkolenie pocztów sztandarowych

W dniu 03.11.2016 roku wytypowani uczniowie z klasy wojskowej i policyjnej wraz z opiekunami ppłk rez. Adamem Bednarzem i profesorem Zdzisławem Derdoniem uczestniczyli w profesjonalnym szkoleniu pocztów sztandarowych. Szkolenie odbyło się dzięki przychylności Dowódcy 9 Brygady Dowodzenia w Białobrzegach. Swoje umiejętności przekazywali naszym uczniom, podoficerowie pododdziału reprezentacyjnego Wojsk Lądowych.Kilkugodzinny trening pozwolił przeszkolić poczet sztandarowy szkoły zgodnie z ceremoniałem wojskowym. Za zaangażowanie naszych uczniów i włożony trud oraz postawę patriotyczną na ręce Dyrektora Liceum Ogólnokształcącego w Komornicy Pana Mirosława Sieradzkiego, podziękowanie przekazał Pan płk Zygmunt Malec. Wkrótce przystąpimy do zajęć z drużyną reprezentacyjną, która ubogaci uroczystości szkolne. W tym przedsięwzięciu, również liczymy na pomoc naszych wojskowych przyjaciół.