Wyjazd do CSP

Jesteś tu: » Strona główna » Wyjazd do CSP

Wyjazd do CSP

6.04.2017 nasi uczniowie wraz z opiekunem p. Włodzimierzem Matejewskim odwiedzili Centrum Szkolenia Policji w Legionowie, gdzie wzięli udział w teście wiedzy i teście sprawności fizycznej. Nasza reprezentacja zajęła III miejsce. W międzyczasie pozostali uczniowie wysłuchali wykładu na temat Policji Państwowej w latach 1919-1939, przeprowadzonego przez mł. insp. Grzegorza Winnickiego (Kierownika Zakładu Interwencji Policyjnych). Następnie młodzież obejrzała pokaz techniki jazdy motocyklem służbowym. Z powodu deszczowej pogody kolejne pokazy i prezentacje odbywały się już w hali sportowej. Można było podziwiać umiejętności psów służbowych, a także zapoznać się ze sprzętem wykorzystywanym w czasie działań zespołowych Policji oraz w pracy policjanta ruchu drogowego, do zabezpieczenia miejsca zdarzenia drogowego. Było też stoisko z jednostkami broni. Na wszystkich czekała pyszna grochówka.