Zakończenie roku szkolnego klas maturalnych

Jesteś tu: » Strona główna » Zakończenie roku szkolnego klas maturalnych

Zakończenie roku szkolnego klas maturalnych

27.04.2018, tak jak co roku, pożegnaliliśmy uroczystym apelem tegorocznych maturzystów. Był‚ to szczególny dzień dla uczniów, którzy właśnie zakończyli kolejny etap swojego życia - ukończyli szkołę ponadgimnazjalną. Dyrektor szkoły pan Krzysztof Roszak po oficjalnym rozpoczęciu uroczystości przekazał‚ nagrody książkowe i wyróżnienia dla uczniów wykazujących się szczególnymi osiągnieciami, zarówno w edukacji jak i zajęciach pozaszkolnych. Z pewnością był‚ to dzień szczególny, pełen wrażeń i wspomnień. Mamy nadzieję, że zapadnie on na długo w pamięci tegorocznych absolwentów. Może po latach z łezką w oku wspomną tych, którzy tu zostali, troskliwych nauczycieli i wychowawców, młodszych kolegów i koleżanki. Przecież to tutaj zrodziły się wielkie odkrycia, emocje, przyjaźnie i wspaniałe uczucia.
Tymczasem życzymy połamania piór na egzaminie maturalnym.