Poligon WarGames

Jesteś tu: » Strona główna » Poligon WarGames

Poligon WarGames

W dniach 28 – 30.05.2018 uczniowie klasy 1b  - „wojskowej” wraz ze swoim wychowawcą ppłk. rez. Adamem Bednarzem i Panią Teresą Wojdą przebywali na 3 dniowym szkoleniu w miejscowości Wola Wodyńska. To była kolejna wspaniała wyprawa, w której uczniowie obok dobrej zabawy musieli zmierzyć się ze swoimi słabościami i trudami żołnierskiego życia. W pełnym umundurowaniu przy bardzo wysokich temperaturach wykonywali niełatwe ćwiczenia, realizując scenariusze „gier wojennych”. Po raz kolejny mogli się sprawdzić w trudnych warunkach, hartując siłę woli i sprawdzając granice swojej wytrzymałości. Wyjazd ten odbył się dzięki zaangażowaniu rodziców a szczególnie ich przedstawicieli: Pań Moniki Wysockiej, Iwony Jeziorskiej oraz Pana Cezarego Misztala, którzy także czynnie uczestniczyli w zgrupowaniu wspierając naszą młodzież i na równi z nimi wykonując trudne zadania. Kolejne doświadczenia wyniesione z obozu oraz niezapomniane przeżycia i wspomnienia na długo zostaną w pamięci naszych uczniów.