Zakończenie roku szkolnego 2017/2018

Jesteś tu: » Strona główna » Zakończenie roku szkolnego 2017/2018

Zakończenie roku szkolnego 2017/2018

22 czerwca 2018 roku odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2017/2018 w naszym liceum. Po wprowadzeniu sztandaru i odśpiewaniu hymnu przez uczniów naszej placówki, a także po krótkim programie artystycznym przygotowanym pod opieką Pani Urszuli Kowalskiej, Pan dyrektor Krzysztof Roszak wręczył najlepszym uczniom świadectwa z wyróżnieniem, a także nagrody książkowe i stypendia ufundowane przez Radę Rodziców. Po uhonorowaniu wszystkich wyróżnionych uczniowie udali się wraz z wychowawcami do swoich sal, by odebrać świadectwa i ostatni raz pożegnać się przed wakacjami.  Po uroczystym zakończeniu roku Dyrektor szkoły wraz z prezesem Towarzystwa Przyjaciół Szkoły przy Zaporze p. Jerzym Wilczyńskim zasadzili dąb pamięci, który został przekazany  przez absolwentów podczas 55- lecia szkoły. Dyrekcja i Grono Pedagogiczne życzy uczniom słonecznych dni, miłego, ale przede wszystkim bezpiecznego wypoczynku. Nabierajcie sił i energii do dalszej pracy w następnych klasach. Bądźcie rozsądni wszędzie tam, gdzie będziecie tak abyśmy mogli się spotkać wszyscy razem po wakacjach.