Ślubowanie klas pierwszych

Jesteś tu: » Strona główna » Ślubowanie klas pierwszych

Ślubowanie klas pierwszych

W dniu 17.10.2018 r.  w naszej szkole odbyła się podniosła uroczystość ślubowania uczniów klas mundurowych, którzy rozpoczęli naukę w naszej szkole. Uczniowie klas pierwszych A – „policyjnej” , B – „wojskowej” ślubowali, między innymi: „z godnością nosić swoje mundury, dbać o dobre imię szkoły”, a także „kształtować siłę woli i prawość charakteru”.  Uroczystość uświetnili zaproszeni goście m.in: Wójt Gminy Wieliszew – Pan Paweł Kownacki, Przewodniczący Rady Gminy – Pan Marcin Fabisiak, Dyrektor Centrum Usług Wspólnych w Wieliszewie - Pan Jacek Banaszek, a także przedstawiciele wielu instytucji z którymi szkoła na co dzień współpracuje. Ślubowanie naszych klas mundurowych jest nie tylko wieloletnią tradycją szkoły, ale także ważnym wydarzeniem lokalnym – dziękujemy wszystkim za przybycie i gratulujemy uczniom.