Mazowieckie Igrzyska Młodzieży

Jesteś tu: » Strona główna » Mazowieckie Igrzyska Młodzieży

Mazowieckie Igrzyska Młodzieży

W dniu 26.10.2018 podczas sesji Rady Powiatu Legionowskiego nastąpiło podsumowanie rozgrywek w ramach Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w sezonie 2017/2018.
W kategorii szkół ponadgimnazjalnych Zespół Szkół w Wieliszewie, Liceum Ogólnokształcące w Komornicy zajęło zaszczytne drugie miejsce. Jesteśmy WICEMISTRZEM Powiatu Legionowskiego. Jest to zasługa wielu osób. Serdeczne podziękowania należą się wszystkim uczniom i absolwentom naszej szkoły, którzy godnie reprezentowali nas w zawodach sportowych, a także nauczycielom W-F: Pani Magdalenie Wasik, Panu Pawłowi Kunie, Panu Andrzejowi Pawlakowi i Panu Włodzimierzowi Matejewskiemu, którzy włożyli ogrom pracy w przygotowanie młodzieży do udziału w zawodach sportowych w sezonie 2017/2018.