14.X.2011 Święto Edukacji Narodowej

Jesteś tu: » Strona główna » 14.X.2011 Święto Edukacji Narodowej

14.X.2011 Święto Edukacji Narodowej

Oto kolejny Dzień Nauczyciela

Z płomieniem liści, wilgocią poranka, z piosenką , co serce rozwesela...

W przededniu Dnia Edukacji Narodowej 13 października 2011 r. odbyła się w naszej szkole miła uroczystość, która dedykowana była pedagogom i pracownikom szkoły. Jej hasłem tym razem była Rodzina:

Drodzy Profesorowie,

W imieniu wszystkich uczniów naszej szkoły Drodzy Profesorowie,

Składamy Wam najpiękniejsze życzenia: spełnienia marzeń, satysfakcji z Waszej trudnej pracy, dużo sił i zdrowia, które tracicie ucząc nas i wychowując.

Obiecujemy Wam, że będziemy się starali uczyć i zachowywać jak najlepiej i  – choć nie zawsze nam się to udaje – pragniemy gorąco, aby tak było.

Nasi rodzice powierzyli nas Wam, ufając, że dając nam wykształcenie wykierujecie nas na ludzi. Jesteście naszymi przewodnikami i opiekunami, a często karcicie nas i zabraniacie nam złych rzeczy, jak nasi rodzice. I wtedy czujemy się tu w szkole jak w rodzinie.

Ponieważ Ojcem tej Rodziny od wielu lat był Pan Dyrektor Andrzej Siwiec, nasza uroczystość została Mu poświęcona w sposób szczególny:

Drogi Panie Dyrektorze,

Czekaliśmy z niecierpliwością na dzisiejsze święto, aby móc Panu uroczyście podziękować za poświęcenie i nieopisany trud włożony we wszystko, co Pan Dyrektor dla nas robił przez całe lata.

Cieszymy się bardzo, że jest Pan nadal z nami i że Pana przejście na emeryturę nie jest odejściem od nas. Zapewniamy o naszym wielkim szacunku i życzymy Panu Dyrektorowi wielu jeszcze lat życia i zdrowia.

Satysfakcji z pracy i odpoczynku od tak przecież trudnych spraw administracyjnych.

Życzymy także pomyślności w Rodzinie, aby wnuczki zdrowo rosły i rodzina się rozrastała.

Dziękujemy za serdeczność, jaką nam Pan wciąż okazuje, za ojcowskie zakazy, nakazy i mądre rady,  i zapewniamy, że będziemy je nadal od Pana przyjmować.

Gromkie sto lat, kwiaty, laurka i specjalna piosenka rozpaliły serca wszystkich obecnych.

Kochany Panie Dyrektorze, jeszcze raz dziękujemy! I bądźmy nadal razem.